Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Blutv Üyelik İptali

Blutv Üyelik İptali

Admin Admin -
456 0
blutv üyelik iptali

Blutv Nedir

BluTV üyelik iptalinden önce tanıtmak istiyorum ,Türkiye merkezli bir dijital yayın platformudur. BluTV, yerli ve yabancı içeriklerle dizi, film, belgesel, çocuk programları ve canlı TV gibi birçok farklı kategoriye sahip geniş bir içerik yelpazesi sunar.

BluTV, internet bağlantısı olan tüm cihazlardan erişilebilir ve aylık abonelik ücreti karşılığında kullanıcılarına sınırsız içerik izleme imkanı sağlar. Blu TV’nin aylık ve yıllık abonelik olmak üzere iki tür aboneliği vardır. 12 aylık yıllık abonelikler sözleşme gerektirmediği için iptal anında iptal ücreti ödemezsiniz. Üyeliğin sona erdirilmesi tamamen yasal bir haktır ve tüm üyelerin hızlı bir şekilde tamamlama imkanına sahip olduğu bir süreç yaratmaktadır.

BluTV Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

BluTV üyeliğini iptal etmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. BluTV hesabınıza giriş yapın.
 2. Hesap ayarlarına gidin ve “Abonelik” seçeneğine tıklayın.
 3. “Aboneliğimi İptal Et” butonuna tıklayın.
 4. Karşınıza çıkan onay penceresinde “Evet, iptal et” seçeneğini seçin.
 5. İptal işlemi tamamlandığında, aboneliğiniz sona erer ve artık ücret ödemeden içerikleri izleyemezsiniz.

İptal işlemi başarıyla tamamlandığında, hesabınızda kayıtlı kredi kartı veya ödeme yöntemi de otomatik olarak silinir ve artık herhangi bir ücret alınmaz. Yukarıda ki adımları doğrı bir şekilde uyguladıysanız Blutv Üyelik İptali‘ni gerçekleştirdiğinize dair bildirim alacaksınız.

üyelik iptali blutv

Blu TV Üyelik İptali Iphone

İphone kullanan kullanıcılarının üyelik iptalini sağlamak amacıyla sizlere bu yazımızda yer verdik çok yazımızı uzatmadan iphone iptalini şu şekilde iptal edebileceksiniz.  Öncelikle itunes üzerinden iptal işleminizi gerçekleştirebilir yada aşağıdaki belirtmiş olduğumuz adımları sırayla uygulayınız;

 1. Cihazınızda “Ayarlar” sayfasına girin,
 2. En üst tarafta bulunan “Apple Kimliğinize” tıklayın,
 3. Itunes seçeneğine tıklayın,
 4. Apple Kimliğimi Görüntüle sekmesine tıklayın,
 5. Abonelikler alanına gelin ve BluTv uygulamasını bulun,
 6. Son olarak “Aboneliği İptal Et” seçeneğine tıklayın.

BluTv Üyelik İptali Sms İle

Üyelik iptalini sms ilede yapabileceksiniz. öncelikle Türkcell mobil ödeme ile yapılan ödemelerin iptalini sağlamak için ve Vodafone, Türk telekom sahip kullanıcılar ise yukarıda anlattığımız web aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilir.om operatörlerine sahip kişiler yukarıda anlattığımız web sitesi

 • Turkcell BluTv Üyelik İptali Sms: IPTAL blutv yazıp 3544‘e kısa mesaj gönderiniz.

Deneme Süresi Bittikten Sonra Ücret Ödenir Mi

Blu TV, izleyicilere platformu denemeleri için bir ay veriyor. Bu süre zarfında, tüm özelliklerden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Bundan sonra, birçok kullanıcı, deneme sona erdiğinde otomatik olarak aylık veya yıllık ödemelere dönüp dönmediklerini kontrol eder.

Ancak aboneliğinizi iptal etmezseniz, otomatik olarak yenilenebilir ve buna göre ücretlendirilebilirsiniz. Bu nedenle, ücretsiz erişiminiz sona erdikten sonra üyeliğinizi iptal ederseniz, sizden ücret alınmaz. Deneme süresi boyunca görüntüleme için herhangi bir kesinti de yoktur.

Blutv Üyelik İptali

 

Aylık ve Yıllık Abonelik Arasındaki Fark Nedir

Aylık ve yıllık abonelikleri iptal etmek için para çekme ücreti yoktur. Aradaki fark, Blu-TV üyeliklerini her yıl 12 ay uzatanların premium özelliklerden de yararlanacak olmasıdır. Ev tabanlı sistemler ve ek bağışlar yoluyla gelir elde eder. Ayrıca, düzenli yıllık abonelikleri olan üyeler özel içerik alır.

Yıllık abonelik, daha geniş bir üyelik çeşidi yelpazesine sahiptir ve üye, üyeliği kendi zevkine göre seçme şansına sahip olur. Aylık abonelikler için üyelik seçenekleri oldukça sınırlıdır. Her iki iptal yöntemi için de para çekme ücreti yoktur. Üyeler herhangi bir taahhütte bulunmadan istedikleri zaman ayrılabilirler.

Müşteri hizmetleri numarası?

0850 210 52 58 müşteri hizmetleri numarası veya destek@blutv.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

blutv Üyelik alma

Buraya Tıklayak Siteye girin öncelikle daha sonra giriş kısmıan geleceksiniz burada size 3 seçenek sunuluyor google adres, Facebook ile giriş ve son olarak iphone giriş yaparak üye olabilirsiniz kolay bir şekilde

Yukarıda anlatılan yazımızda sizlere iptali hakkında bilgi verdik. aklınıza takılabilecek soruları bizlere iletebilirsiniz. bu arada Türkiye üzerinden en çok takip edilen bir site olmakla birlikte bir çok internet dizileri takip edebilirsiniz.  dizi ve filmleri binlerce hatta milyonlarca takipçisi var.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir