Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Mynet Üyelik İptali

Mynet Üyelik İptali

Admin Admin -
692 0

Mynet Nedir

      “mynet”, Türkiye’nin önde gelen internet ve medya şirketlerinden biridir. Şirket, 1999 yılında kurulmuş olup, haber, e-posta hizmetleri, dijital reklamcılık, e-ticaret, oyun ve mobil uygulama gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Verdiği kusursuz hizmet ile kullanıcılarını memnun etmek için her yolu deneyen Mynet sitesinden özellikle uygulamaya geçtikten sonra Mynet üyeliğinin iptal edilmesi konusu, ayrılmak isteyenlerin araştırma konusu olarak karşımıza çıkıyor. Sektörde oldukça eski bir kuruluş yılına ve uzun bir hizmet süresine sahip olan web sitesinin Türkiye’de faaliyete geçen ilk Türk web sitesi olduğu bilinmektedir.
Ayrıca 1999 yılında yayın hayatına başlayan site, üyeliksiz kullananlara dahi oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İnternet hizmetlerini olabildiğince kolay ve eğlenceli hale getirmeye çalışan ve her zaman yeniliklere açık olan Mynet, dünyanın en çok ziyaret edilen web sitelerinden biri olarak biliniyor ve alanında rakibi yok.

 

mynet üyelik iptali

Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Hesabınızı sildikten sonra hesabınıza tekrar giriş yapmanız mümkün  asla olmayacak.
  • Bu yüzden hesabınız içerisinde yer alan bütün bilgiler geri gelmeksizin silinecektir.
  • Eğer büyük bir kayıp yaşamak istemiyorsanız hesabınızı silmeden önce gerekli olan bilgileri kaydetmeniz gerekir.
  • Ek olarak Mynet hesabınızda bulunan diğer kişilerle de iletişiminiz tamamen kopacaktır.
  • İletişiminizi kaybetmek istemediğiniz kişilere farklı kanallardan ulaşım bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Mynet Hesap Silme

1- Mynet hesap İptali sayfasına geçmek için buradaki linke tıklıyoruz

2- “Üyeliğimi iptal ettirebilir miyim?
Üyelik hizmetinden iptal etmediğiniz sürece sınırsız süre ile yararlanmaya devam edebilirsiniz. Fakat üyeliğinizin kapanması için özel bir nedeniniz varsa, 0212 328 15 15‘i arayarak Mynet müşteri hizmetleri üzerinden destek alarak  üyeliğinizi iptal edebileceksiniz..  Mynet’ten satın aldığınız bir ürün varsa, üyeliğinizi iptal edemezsiniz. Üyeliğinizi iptal etmeniz halinde  kullandığınız tüm hizmetlerin (Email, Oyun v.s.) kapanacağını unutmayınız. üyelik hizmeti ise Mynet e-mail servisinden bağımsız olarak, ücretsiz bir hizmettir.”

Mail hesabımızı kapatmak için verilen 0212 328 15 15 numarasını aramamız gerekiyor.

mynet üyelik silme

Mynet’in Sunduğu Hizmetler

Mynet’te her yaş grubuna ve her kişiye hitap eden birçok hizmet bulunmaktadır. 20’den fazla servisin yer aldığı Mynet servisine erişim oldukça kolaydır.

Öncelikle Mynet üyesi olmalısınız. Böylece daha çok hizmetten daha iyi hizmet alırsınız. Mynet’i misafir olarak kullanabilirsiniz ancak üyelik avantajlarından yararlanamazsınız. Örneğin; Misafir olarak katılıp oynadığınız oyunlarda kazandığınız puanlar kalıcı olmayıp bir sonraki girişinizde puanınız sıfırlanacaktır.

Ancak Mynet üyeliğiniz varsa bu puanlar kalıcıdır. Mynet sosyal medyada da oldukça ilgi görüyor. Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube ve Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşım yaparak takipçi sayınızı arttırır. Mynet’in sunduğu hizmetlere ek olarak, beğenmediğiniz veya daha iyi yapabileceğinizi düşündüğünüz şeyler hakkında görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Mynet Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Mynet’te her yaş grubuna ve her kişiye hitap eden birçok hizmet bulunmaktadır. 20’den fazla servisin yer aldığı Mynet servisine erişim oldukça kolaydır. Öncelikle Mynet üyesi olmalısınız. Böylece daha çok hizmetten daha iyi hizmet alırsınız. Mynet’i misafir olarak kullanabilirsiniz ancak üyelik avantajlarından yararlanamazsınız.

Örneğin; Misafir olarak katılıp oynadığınız oyunlarda kazandığınız puanlar kalıcı olmayıp bir sonraki girişinizde puanınız sıfırlanacaktır. Ancak Mynet üyeliğiniz varsa bu puanlar kalıcıdır. Mynet sosyal medyada da oldukça ilgi görüyor. Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube ve Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşım yaparak takipçi sayınızı arttırır.

Mynet’in sunduğu hizmetlere ek olarak, beğenmediğiniz veya daha iyi yapabileceğinizi düşündüğünüz şeyler hakkında görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Telefon ile Arayarak Mynet Üyelik İptalini Gerçekleştirme

Mynet üyeliğinizi iptal işlemini telefon ile yapabileceğiniz gibi dilerseniz bilgisayarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle  https://uyeler.mynet.com/login/?loginRequestingURL=mainpageandformname=member linkine tıklayarak Mynet’e giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra Mynet hesap kapatma bölümüne gelmeleri ve hesabı neden kapatmak istediklerini yazmaları gerekmektedir. Daha sonra Mynet hesabınızın şifresini girmeniz gerekecektir.

Şifreyi doğru girmeniz durumunda Mynet üyeliğiniz iptal edilecektir. Artık aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapamazsınız. Ancak dilerseniz farklı bir kullanıcı adı ile tekrar Mynet hesabı açabilirsiniz.

mynet-hesabimi-nasil-silerim

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir