Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilet İptali
  4. »
  5. Süha Turizm Bilet İptali

Süha Turizm Bilet İptali

Admin Admin -
559 0
süha turizm bilet iptali

Süha Turizm

Türkiye merkezli bir seyahat ve turizm şirketidir. Ulaşım, grup seyahati, otel rezervasyonu ve turlar gibi bir dizi hizmet sunarlar. Şirket 1995 yılında kuruldu ve o zamandan beri ülke genelinde birçok şehirde şubeleri bulunan Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinden biri haline geldi. Süha Turizm, müşterilerine yüksek kaliteli seyahat hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır ve turizm sektöründeki mükemmelliği ile birçok ödül kazanmıştır.

Zira günlük hayatta başına gelen her olay planlanan geziyi geciktirebilir. Bu durumda biletin iptal edilmesi gayet doğaldır. Biletinizi iptal etmek istiyorsanız, birkaç seçenek vardır. Bunlar, müşteri hizmetlerini aramak, şirketin ofisine gitmek ve çevrimiçi sistemler aracılığıyla yapmaktır.

Süha Turizm Bilet İptali

 

Her ulaşım firması belirli kurallar dahilinde bilet iptali imkanı sunmaktadır. Bu yüzden onlara uyum sağlamanız gerekiyor. Burada uçuşun iptaline kaç saat kala talepte bulunduğunuzu vurgulamakta fayda var. Her şirket için farklıdır ve Süha Turizm için 2 saattir. Bu nedenle satın aldığınız bileti iade etmek isterseniz bu sürenin sonuna kadar işlem yapmanız gerekmektedir. Aksi halde bilet iptal edilemez.

  •  internet sitesinde bulunan “Online İşlemler” sekmesine üyelik bilgilerinizle giriş yaparak bilet iptal etme işlemini ve bileti açığa alma işlemini yapabilirsiniz.
  • Bileti aldığınız acenteye giderek iptal edebilir veya telefonla arayabilirsiniz.
  • Süha Turizm mobil uygulaması telefonunuzda mevcutsa uygulama içerisinden hızlıca biletinizi iptal edebilirsiniz.
  • Yukarıdaki paylaştığımız yöntemler haricinde yazımızın sonunda bulunan müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve iptal işlemini sağlayabilirsiniz.

Süha Turizm Para İadesi

Temsilciliklerin yanı sıra online sistemlerden de yapılabilen şirket iptali pratiktir. Ancak Süha bileti iptali için ücret iadesi almak istiyorsanız yukarıda belirtilen süreye uymanız gerekmektedir. Daha sonra nakit ödeme yaptıysanız, doğrudan bayiden alırsınız. Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yaptıysanız, 7 güne kadar sürebilir.

Bu nedenle beklemeniz önerilir. 7 gün geçmesine rağmen hala hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen yardım için şirketin müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Ancak yakınınızda bir ofis varsa, doğrudan yardım da isteyebilirsiniz.

 

süha turizm bilet iptali

 

 Rezervasyon İptali

Süha Turizm Bilet iptali artık dahada kolay bir hale geldi sizlere bilet iptalini çok kolay şekilde yapmanızı gereken şey PNR kodu ve Ad SOYAD veya telefon numarası ile iptalini çok kolay bir şekilde iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

pnr sorgulama

 

Yukarıda ki resimde gördüğünüz gibi PNR no ile sorgulama yapabileceksiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir