Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Randevu İptali
 4. »
 5. Medicana Randevu İptal

Medicana Randevu İptal

Admin Admin -
1019 0
medicana randevu iptali

Medicana Nedir

 

“Medicana” Türkiye merkezli bir sağlık hizmetleri grubudur. Medicana, hastaneler, tıp merkezleri, laboratuvarlar ve diğer sağlık hizmeti birimleri gibi farklı alanlarda hizmet vermektedir. Grup, Türkiye’nin birçok yerinde bulunan şubeleriyle hizmet vermektedir.

Hastane ve tıp merkezlerinde geniş bir yelpazede tedavi seçenekleri sunulmaktadır ve uzman hekim kadrosuyla hizmet verilmektedir. Ayrıca, Medicana çeşitli medikal cihaz ve ürünler de geliştirmekte ve üretmektedir.

Randevunuzu iptal etmek için hastaneyi arayamazsanız, Medicana’nın resmi web sitesi üzerinden de yazılı iptal bildirimi gönderebilirsiniz. Diğer tüm hastaneler gibi Medicana Hastanesi’nin de genellikle sabah ve öğleden sonra olmak üzere yoğun saatleri vardır.

Akşam veya hafta sonu randevu iptali için Medicana’nın 2 saat hizmet veren çağrı merkezini arayabilir veya web sitesindeki formu doldurabilirseniz, etkinlik bekleme süreniz ve geri bildiriminiz daha hızlı olacaktır.

medicana hastane ravdevu alma

Medicana nın kaç şubesi var

Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 12 hastane ve 2 tıp merkezi ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır. Böylesine büyük bir hastanenin bir çok il’lerinde şubeleri olması çok iyi yüzbinlerce hatta milyonlarca insanlar rahat bir şekilde sağlık sorunlarını giderebiliyorlar.

Medicana SGK anlaşması var mı?

En çok sorulardan bir tanesi olan  hastanenin SGK ile anlaşması varmı sorusudur  bunun en net cevabı :  tüm branşlarda SGK anlaşmalıdır.

Medicana hangi sağlık sigortaları geçerli?

AVEON GLOBAL SİGORTA A.Ş. BUPA ACIBADEM SİGORTA A.Ş. CİGNA SAĞLIK HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. DEMİR SAĞLIK VE HAYAT SİGORTA A.Ş.

Randevu İptal Etme Yöntemleri

Medicana Hastanesi’nden bir sağlık sorununuz nedeniyle randevu aldınız ancak gelemeyecekseniz 0850 460 6334 numaralı telefondan hastanenin resepsiyon numarasını arayabilirsiniz. Randevu iptal etmenin en kolay yolu operatöre telefonla ulaşmaktır.

Medicana’da bir randevuyu iptal etmenin başka bir yolu da hastanenin web sitesini kullanmaktır. Hastaneden ihtiyacınız olan polikliniğe randevu aldığınızda size bir randevu numarası verilecektir. Randevu iptali yapılırken bu randevu numarası istenir. Randevunuzu T.C. iptal ekranına Kişisel kimlik numaranızı girdikten sonra randevu aldığınız Medicana hastane şubesini seçmelisiniz.

Bir sonraki bölümde, lütfen randevuyu iptal etme nedeninizi açıklayın. İstenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak ilgili bölümlere girdikten sonra sağ tarafta yer alan “İptal” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu noktada yıldız ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur. Aksi takdirde olumsuz bilgi paylaşımı nedeniyle randevunuz iptal edilmeyebilir. Bu adımlardan sonra randevunuz iptal edilecek ve sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

medicana randevu iptali

Medicana Hastanesi Birimleri

Medicana Hastanesi’nin birimleri birçok hastalığı tedavi edebilecek donanıma ve alanında uzman bir doktora sahiptir. Medicana Hastanesi sağlık bilincine sahip özel bir hastanedir. Basit randevu alma ile istediğiniz birimden kısa sürede randevu alabilirsiniz.

Medicana Hastane Birimleri;

 • Acil servis
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Alerji ve İmmünoloji
 • Algoloji
 • Çocuk Cerrahi
 • Çocuk Gelişim
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi
 • Radyoloji
 • Jinekoloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp ve Damar Cerrahi
 • Onkoloji
 • Göz Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Terapisi
 • Yenidoğan Yoğun Bakım
Medicana bu kuruluşlara ek olarak sağlık hizmetleri gibi birçok kuruluş sunmaktadır. Yeni doğan, çocuk, genç, yetişkin ve yaşlılara sağlık hizmetlerini en verimli şekilde sunabilmektedir. Uzmanları istediğiniz birimden seçebilirsiniz. Sürekli tedavi göreceğiniz bir doktor seçmeniz mümkündür. Medicana Hastanesi’ndeki doktorlar, uzun saatler boyunca çalışan doktorlardan oluşmaktadır.

Neden Medicana Hastanesi

Tıp Hastanesi; Alanında en başarılı doktorlarla çalışmaktadır. Önceliği insanların sağlığı olup, doğru tedavi sürecinde hastaların iyileşmesini ilk sıraya koymaktadır. Doğru teşhis ve tedavi ile tedavi sürecinin başarılı geçeceğini düşünüyor. Birçok özel hastanenin YBÜ, Yenidoğan YBÜ ve Medicana Hastanesi tesisleri yoktur. Bu nedenle son teknolojik ekipmanlarla donatılmış Medicana Hastanesi’nde gerekli tetkikler başarıyla yapılmaktadır.

 

Laboratuvar bölümünde gerekli analizleri uygulayarak hastalar için doğru tedavi yöntemlerini bulur. Medicana Hospital başarılı ekibi, güler yüzlü personeli, hasta ve yakınlarının psikolojisinden anlayan kadrosu ile hastalarına daha kaliteli hizmet sunmaktadır. Tüm Medicana Hastane birimlerinde tek kullanımlık ekipmanlarla hijyenik sağlık hizmeti verilmektedir.

 

Medicana Randevu İptali yazımız buraya kadar olup aklınıza takılan soruları bizlere sorarak fikir ve düşünceleriniz paylaşabilirsiniz.
Ayriyetten sonuçlarına bakmak için Bu linke Tıklayın

Randevu iptali gerçekleştirilmesi aşamaları:

1) TIKLA web sitesi ziyaret etmelisiniz.

2) “Online Randevu İptal” başlığının altında yer alıyor olan “Randevu NO”, “Hastane” ve “İptal Açıklaması” başlıklarını içeren bilgiler doldurulmalıdır.

3) Ardından aynı sayfada ”İptal Açıklaması” nın altında sağda yer alan “İPTAL ET” butonuna basılıp iptal talep işlemi devam ettirilebilmektedir.

Randevu alımı veya iptali için başka bir yol daha mevcuttur: Resmi web sitesine girerek  sağ üstte yer alan  “İLETİŞİM” butonu aracılığıyla randevu numaralarına ulaşılabilecek olan bölüm öne çıkmaktadır. Yine buradaki telefon numaraları aracılığıyla da randevu alımı ve/veya iptali işlemleri için yönlendirilme alınabilmektedir.

Hastanesi iletişim bilgisi

Medicana hastanesi iletişim numarası olarak  0850 460 63 34  numarayı arayak online yada randevu iptal etme hakkında bilgisi’de alabilir ve iptalini  yapabilir yaptırabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir