Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Netflix Üyelik İptali

Netflix Üyelik İptali

Admin Admin -
582 0
netflix üyelik iptali

Netflix Nedir

 

Netflix, bir Amerikan şirketi tarafından sunulan bir yayın hizmetidir. İnternet tabanlı bir televizyon ağı olarak çalışır ve üyelerine çeşitli filmler, televizyon dizileri, belgeseller ve daha birçok içerik sunar. orijinal içerikleriyle de tanınır ve popüler dizileri ve filmleri kendisi üretir veya finanse eder.

abonelik temelli bir hizmettir ve kullanıcılar ücret karşılığında farklı cihazlardan (bilgisayar, akıllı telefon, tablet, akıllı televizyon vb.) içerikleri izleyebilirler. Ayrıca, izlenecek içeriklerin seçimini kolaylaştırmak için kişiselleştirilmiş öneriler sunar. Türkiye’deki  aboneleri, uygun bir abonelik planına kaydolarak bilgisayar, akıllı telefon, tablet, akıllı televizyon veya diğer cihazları kullanarak Netflix’te bulunan içerikleri izleyebilirler. Türkiye’deki kullanıcılar,  orijinal yapımları olan popüler diziler ve filmler gibi özel içeriklerin yanı sıra dünya genelindeki en popüler TV dizileri, filmler, belgeseller ve çizgi filmleri de izleyebilirler.

netflix abonelik ücretleri

Netflix Üyelik İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır

Öncelikle Mobil cihaz kullanan ve Tv ekranındaki Netflix uygulamasından  Netflix üyelik iptali mümkün degildir. Üyelik iptlaini gerçekleştirebilmeniz için Telefonunuzun yada  bilgisayar  kullanarak iptal etmek zorundasınız.

 

  • BURAYA tıklayarak hesabınızın ayarlar kısmına giriş yapın.
  • üstte bulunan “Üyeliği İptal Et” butonuna Tıklayın
  • Netflix işlemi yanlışlıkla yapıyor olmanız ihtimaline karşı ikinci bir sayfada aynı soruyu tekrar size soracaktır soracaktır.
  • Bu sayfada da “Üyeliği İptal İşlemini Tamamla” butonuna basın.

netflix üyelik silme

 

Bİlgisayar ve mobil tarayıcınızdan  üyelik iptali bu kadar basit ve kolay bir şekilde aboneliğinizi kolay bir şekilde iptal edebileceksiniz.  Ve bir önemli husus şunu da demeliyim aboneliğiniz başlayalı bir kaç gün olmuş ise maalesef para iadesi almanız mümkün değildir.  Abonelik üyelik süresi bitene kadar içeriklerini izlemeye devam edebileceksiniz.

Eğer ki aboneliğinizi yanlışlıkla almış  iseniz  kendi sitesinden Canlı destek üzerinden ya ada telefon ile iletişim kurarak durumunu anlatarak para iadesini bir ihtimal iade alabilirsiniz.

 

Diyelim ki diğer ay tekrar 1 ay abonelik yada 1 yıllık abonelik almak istediğiniz de üyeliğiniz silinmemektedir. yeniden kart bilgilerinizi girerek faydalanabilirsiniz.

 

netflix üyelik iptali
Bu yazımız burada son bulmaktadır aklınıza takılan soruları, bizlere yoruma atarak düşüncelerinizi iletebilirsiniz. sizlere ne kısa yoldan iptali veya abone olmak için bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir