Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. NN Hayat Emeklilik İptali

NN Hayat Emeklilik İptali

Admin Admin -
623 0
nn hayat emeklilik iptal etme

NN Hayat Emeklilik

 

Türkiye’de faaliyet gösteren bir hayat sigortası ve emeklilik şirketidir. Şirket, bireysel hayat sigortası, grup hayat sigortası, çocuk sigortası, kaza sigortası, sağlık sigortası ve emeklilik planları dahil olmak üzere çeşitli sigorta ürünleri sunmaktadır. Bireylerin ihtiyaç ve tercihlerine uygun çözümler sunarak finansal geleceklerini güvence altına almayı amaçlamaktadır. Ek olarak şirket, finansal okuryazarlığı ve eğitimi teşvik etmeye, insanların mali durumları ve yatırımları hakkında bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmaya kararlıdır.

nn hayat emeklilik iptali

NN Hayat Emeklilik  İptal Etme

NN Hayat Emeklilik İptali İşlemi Artık çok kolay, bunu anlatacağım yazımız umarım sizler için bilgilendirici olmuştur. NN Hayat Emeklilik çeşitli şekillerde işlem görmektedir. sistemindeki zorunlu veya gönüllü katılımcılar bu işlemi çeşitli kanallardan iptal edebilirler.  iptal edilebileceği alanlar:

-NN Hayat Emeklilik telefonla iptal edilebilir.

-NN Hayat Emeklilik online mağazada iptal edilebilir.

SMS ile yapılabilmektedir.

Telefonla nasıl iptal edilir?

 

 iki kolda iş yapabilirsiniz. Bu satırlar:

 • Otobe müşteri hattına (BES) otomatik katılım.
 •  Bireysel müşteri hattı Otomatik Katılım Otobes hattını arıyorlar.
 •  iptal talebinde bulunabilir.
 • NN Hayat Emeklilik sürecindeki düzenli veya zorunlu katılımcılar, bireysel telefon hattı üzerinden iptal işlemini gerçekleştirebilir.

 

SMS İle İptal etme 

Anadolu Hayat Emeklilik BES sms iptali için “CAYMA” yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranı yazıp 5755’e kısa mesaj gönderebilirsin.5 Ara 2022

Online emeklilik İptali Nasıl olur

İşlemi  web sitesinden iptal edebilirsiniz. web sitesi üzerinden iptal etmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.  web sitesine gidin. Sayfanın sağ üst köşesindeki “Çevrimiçi İşlemler” düğmesini tıklayın. Açılan sayfada bilgileri giriniz.

Verileri girdikten sonra, hesabınıza giriş yapacaksınız. Giriş yaptığınızda açılan sayfada menü seçeneğini tıklayın. iptal etmek istiyorsanız “Başvuru Formları”na gidiniz. . Anketi sayfadan alın, doldurun ve şirkete fakslayın. Bu adımlardan sonra  iptal süreci başlayacaktır.

 

NN Emeklilik nasıl iptal edilir?

Poliçesi iptal etmek istiyorsanız, öncelikle sözleşmenizi feshetmek için bir talep mektubu yazmanız gerekiyor. Bu mektubu, NN Hayat müşteri hizmetleri ya da temsilcisi aracılığıyla gönderebilirsiniz.

İptal işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Öncelikle sözleşmenin ne zaman yapıldığına ve iptal etme süresinin ne kadar olduğuna bakmanız gerekiyor. Ayrıca iptal işlemi sırasında herhangi bir cezai yükümlülüğünüz bulunup bulunmadığını öğrenmeniz de önemlidir.

Müşteri hizmetlerine başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

nn hayat emeklilik iptal etme

NN BES Denetleyici nerede üretilir

İşlemi NN Hayat  web sitesinden iptal edebilirsiniz.  web sitesi üzerinden iptal etmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.

 1. E-Devlet sistemine giriş yapın.
 2. Hizmetler bölümüne gelin.
 3. “Bireysel Emeklilik Sistemi Devlet Katkısı Kullanım ve Limit Bilgileri Sorgulama” bölümünü tıklayın.
  BES sözleşmesi detaylarını görün.

 İletişim Merkezi

​Telefon:​

​Sigorta yaptıran / sigortalı / sigortadan menfaat sağ​layan kişi Müşteri Ulaşım Merkezi (MİM)’ni 444 1 666 numaralı telefondan arayarak bilgilendirme/şikayet taleplerini iletilebilir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir