Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Rezervasyon İptali
 4. »
 5. Hotels Rezervasyon İptali

Hotels Rezervasyon İptali

Admin Admin -
377 0
hotels randevu iptal numarası

Hotels Rezervasyonu

Hotels ile rezervasyon sayesinde , Tatiliniz veya seyahatiniz için mükemmel konaklama için çeşitli otel seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yurt içi seyahat veya tatil planlarına ek olarak, yurt dışı seyahat veya tatilleriniz için de otel avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sadece Kore’de değil, dünya genelinde COVID-19’a karşı önlemlerin en üst seviyede olduğu oteli tercih ederken sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Tatilinizi otelde hızlı ve kolay bir şekilde rezerve edebilirsiniz.

Dünyanın en güzel manzaralarına sahip otelleri listemizde, güvenli bir konaklama için tüm koruma önlemlerinin alındığı otelleri de bulacaksınız. Otelimizle tatilinizi planladıktan sonra bir şeyler ters giderse rezervasyonunuzu hemen iptal edebilirsiniz.

Otel rezervasyonlarının iptali ile ilgili detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. Otelin sunduğu iptal politikası da rezervasyon sırasında belirtilir. Bazı oteller rezervasyon saatinden 24 saat öncesine kadar iptallere izin vermektedir.

hotels randevu iptal numarası

Rezervasyon İptal Sonrası  Ödeme Ne Zaman Alınır?

Otel rezervasyonu iptali ile ilgili sorularınıza cevaben iptal prosedürleri seçmiş olduğunuz otel tarafından belirlenmektedir. Rezervasyon tamamlandıktan sonra iptal politikasına göre iptal edilecek ve ödeme anında ödenecektir.

Rezervasyon iptal edildikten sonra rezervasyon sırasında ödenen tutar 48 saat içerisinde belirtilen hesaba aktarılacaktır. Ödemenin 48 saat içinde tamamlanmaması durumunda yardım için otel temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Hotels Rezervasyon İptal Şartları Nelerdir

Uluslararası tatil noktaları sunan oteller her zaman güvende olmanızı sağlar. Otelin adresi, odalardan manzaraya ve sağlanan tüm mobilyalara kadar tüm bilgileri kolaylıkla öğrenebileceğiniz, ayrıca savaşla ilgili bilgi alabileceğiniz bir yer de bulunmaktadır.

Site, rezervasyon yaptığınız her 10 gece için ekstra bir gece kazanma ve %10 indirimden yararlanma şansı sunuyor. Otel indirimleri sunan bir otelde rezervasyon yaptığınızda rezervasyon yaptırmanın birçok avantajı vardır.

Otel rezervasyon işlemini tamamladıktan sonra herhangi bir sorun yaşanması durumunda kolaylıkla iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Otelin adresi iptal politikasında bir faktör değildir. Bizim aracılığımızla otel rezervasyonu yaptıktan sonra rezervasyon onayı size ihtiyacınız olan iptal işlemlerini sağlayacaktır. Bu, onaylandıktan sonra alınan rezervasyon iptal politikasına uygun olarak yapılabilir. şimdi sen Tatilinizi önceden planlayarak tatilinizi kusursuz hale getirme fırsatını yakalayacak ve iptal etme avantajına sahip olacaksınız.

Rezervasyon İptalleri

 • Hotels.com rezervasyon iptali nasıl olur?
 • İptal halinde iade ne zaman yapılır?
 • Kupon ne kadar sürede iade edilir?
 • Üyelik durumu ne olacak?
 • Silver ve gold üyeliği
 • İleri tarihli rezervasyon için sıkıntı yaşar mıyım? İşte bu soruların hepsi aşağıda listelenmiştir.

hotels rezervasyon iptali

Rezervasyon nasıl iptal edilir? Buna hakkımız var

Tüketiciler ve oteller endişeli ama virüs nedeniyle iptal politikalarına ilişkin resmi bir belge yok. Yani bu noktada bütün bu davaların yargıya taşınacağını söyleyelim. Rezervasyonun nasıl iptal edileceğine ilişkin daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri web sitemizi ziyaret edin. İptal haklarına ilişkin tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Rezervde Yaptırılan Ücretin İadesi Ne Zaman Yapılır?

İptalden sonraki 48 saat içinde para iadesi yapılacaktır.

 

İleri Tarihli Rezervasyon İçin Sıkıntı Olur Mu

Gelecekteki seyahatlerinizde maksimum esneklik için dönüş odası rezervasyonu yapmanızı öneririz (emin olmak için tabelayı kontrol edin). Gerektiğinde rezervasyonunuzu değiştirebilirsiniz.

İptal Olmayan Rezervasyonda Yapılacaklar

Anlaşmazlık halinde müşterinin ikamet ettiği yer, müşterinin işleminin nihai yeri ve yüklenicilerin yeri ve sayısı belirlenecektir. Buna göre; Başvurunun belediye tarafından değerlendirilecek bir yere yapılması halinde, ihtilaflı tutarın 6.920 TL’den az olması durumunda yerel tüketici hakem heyetine, ihtilaflı tutarın ise 6.920 TL’den fazla ancak 10.390 TL’den az olması durumunda yerel tüketici hakem heyetine başvurulabilmektedir.

TL, yerel tüketici hakem heyetinden talep edilebilir. 10.390 TL üzerindeki tutarlar için tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz. Aşağıdaki uyuşmazlıklar için İl Tüketici Hakem Heyeti, bir önceki yıl için Tüketici Mahkemesi, ilde 6.920 TL ile 10.390 TL arasındaki uyuşmazlıklar için İl Tüketici Hakem Komisyonu, bir önceki sayı için Tüketici Mahkemesi. Buna dava açarak itiraz edebilirsiniz, satıcının dava açma masraflarını ödemesi gerekmez.

 

Hotels  Rezervasyon iptali yazımız burada son bulmaktadır. aklınıza takılan soruları yorum olarak bizlere atabilirsiniz. En iyi şekilde açıklayıcı olarak sizlerin işlerini kolaylaştırmaktır.

Bu arada hotels uygulaması sayesinde kolayca rezervasyon yapıp iptal edebilirsiniz.  Müşteri deneyimini ve memnuniyetini en düzeyde tutmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir