Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Kunduz Üyelik İptali

Kunduz Üyelik İptali

Admin Admin -
929 0
ücret iadesi kunduz

Kunduz Nedir

Kunduz üyelik iptali‘nden önce sizlere biraz  kunduz’dan bahsedeceğim, Türkiye’nin bir çok yerlerinde reklamlarda gördüğünüz ve özellikle öğrenci kesimin ilginini çeken soru sormanın en kolay yolu mantığı ile haraket eden sitede üye olup kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 

 

Uygulamanın sol üst köşesindeki profil simgenize dokunun ve plan ayrıntıları bölümüne gidin. Premium İçerik sekmesinde (https://kunduz.com/premium-icerik/) paketlerinizi görüntüleyebilir ve abonelikten çıkabilirsiniz.

kunduz üyelik

 

Kunduz Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Kunduz üyelik iptali için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Kunduz hesabınıza giriş yapın.
  2. Hesap ayarlarına gidin.
  3. “Üyeliği İptal Et” veya benzeri bir seçeneği seçin.
  4. Talimatları izleyin ve işlemi tamamlayın

kunduz üyelik iptal etme

Talimatlar konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, Kunduz müşteri hizmetleriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hatta Premium planınız yoksa Kunduz hesabınızı kapatmak için uygulamayı telefonunuzdan silmeniz gerekiyor. Kunduz, hesabın aktif olmaması halinde, belirli bir süre sonra Premium plan satın almayan kullanıcıların üyeliklerini otomatik olarak silecektir.

 

Ama işimi güvence altına alabileceğimi düşünüyorsan: Kunduz aboneliğinizi iptal etmek için lütfen support@kunduz.com adresine e-posta gönderin ve Kunduz aboneliğinizin iptal edilmesini isteyin. Aşağıdaki metni e-posta gövdenize ekleyebilirsiniz:

Konu: Kunduz hesap kapatma talebi

Mesaj: (kulanıcı adınız) ile kullandığım hesabımın kapatılması.

Aşağıda kullanıcı bilgilerimi verdiğim hesabımın kapatılmasını rica ederim.  

Kullanıcı adı: ..

Cep telefon numarası: ..

 

Ortalama 24 saat içerisinde talebiniz işleme alınarak geri dönüş yapılacaktır.

Kunduz Eğitmen hesabını silmek için egitmen@kunduzapp.com mail adresine mail atmanız gerekiyor.

Ücret İadesi Alabilir miyim

Para iadesi almak için belirli koşullar vardır. Yazının devamındaki kurallara uyarsanız paranızı geri alabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra soru sormadıysanız ve 1 gün içinde iptal talebinde bulunduysanız iade talebinde bulunabilirsiniz. Ne yazık ki, bir soru sorarsanız, ödeme iade edilmeyecektir.

Üyeliğim ne zaman sona eriyor? Abonelik hizmetleri mantığına göre fesih tarihinden itibaren aboneliğinizin tamamen feshedildiği güne kadar kullanım hakkınız bulunmaktadır. Örneğin; 01.11.2021 tarihinde satın alınan aylık üyelik paketi 1.12.2021 tarihinde tamamen sona ermektedir. Ay ortasında aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda 12/01/2021 tarihine kadar erişiminiz olacaktır. İptal işlemi yapıldığı için abonelik yenilenmeyecek ve bir sonraki ay ücreti alınmayacaktır.

Kunduz Üyelik İptali
Kunduz Üyelik İptali

Öğrenci hesabı nasıl silinir

Üyeliğinizi iptal etmek için kullandığınız e-postayı kullanarak öğrenci hesabınızın silinmesini tamamlayabilirsiniz. Yukarıdaki örnek e-postayı kullanabilirsiniz. Bir e-posta göndererek satın alma işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir