Hakkımızda

Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Admin Admin -
244 0
hakkımızda

İptali ve iade

Hakkımızda;  İptali.net amacı insanların hayatını daha kolay bir hale getirmek amacıyla çıktığımız bu yolda herkesin zamanını kendine ayırabilmesi adına iptal ve iadelerini nasıl kolay bir şekilde yapacaklarını anlatmak için çıktığımız bu yolda her zaman dogru ve açık , net bilgiler yaymak adına kurduğumuz bu bloğ’ta her zaman faydalı bilgiler olacaktır.

 

Sitemizde bir çok alışveriş sitesi ve bilet , uçak bileti , otobüs bileti, sipariş iptali veya üyelik iptalleri hakkında sizlere en net şekilde bilgileri sağlayıp sizlerin doğru bilgilere ulaşmanızı sağlamak. Her geçen zaman içerisinde açılan web siteleri ve yazılarda doğru bilgilerin olmaması veya sahte sitelerin çoğalmasıyla birlikte can sıkıcı zaman kaybı sorunlar yaşamaktadır bu yüzden sizlere en doğru net bilgileri sunmak için yayın hayatına girmiş bulunmaktayız.

 

Vizyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden beri değerli okuyucularımıza gerçek bilgileri aktarmayı, sizlerin desteği ile büyümeyi, gelişmeyi ve daima paylaşmayı ilke olarak benimsedik. Kediler hakkında bilgi sahibi olacağınız platformlar arasında en iyisi olmayı ve elde ettiğimiz konumumuzla üst seviyelere taşınmayı hedef bildik. Sunduğumuz eğlenceli ve bir o kadar da gerçek bilgiyi içeren yazılarımız ile herkese örnek olmak ve en iyi kedi bloğu olmak vizyonlarımız arasındadır.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmet ile hem okuyucularımızın hem de ekibimizin kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, eğlenerek bilgi elde etmesini sağlamak en temel misyonumuzdur. Ayrıca okuyucularımıza değer vererek onları kedi dostlarımız hakkında bilinçlendirmeyi; saygın, istikrarlı, kaliteli, dürüst ve güvenilir bir platform olarak gerçek bilgiden ve hizmetten ödün vermemeyi hedefliyoruz.

Teknik Detaylar

Yazılım / Software

WordPress

Tasarım Geliştirme / 

hakkımızda