Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Randevu İptali
 4. »
 5. Bezmialem Randevu İptali

Bezmialem Randevu İptali

Admin Admin -
660 0
benzialem randevu iptali

Bezmialem Nedir

Bezmialem Vakıf Üniversitesi, İstanbul, Türkiye’de bulunan bir devlet üniversitesidir. İsim olarak Osmanlı Padişahı III. Selim’in eşi Bezmialem Valide Sultan’dan gelmektedir. Tıp fakültesi kökenli olan üniversite günümüzde tıp, diş hekimliği, eczacılık, sağlık bilimleri, mühendislik, sosyal bilimler ve fen bilimleri gibi farklı alanlarda eğitim programları sunmaktadır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sultan II. Mahmud döneminden kalmadır. II. Mahmud’un eşi Bezmialem Valide Sultan tarafından yaptırılan vakfın bir parçası olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi günümüze kadar gelebilmiştir. Uzun yıllar hizmet vermiş ve hizmet vermiş olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, hasta ve yakınlarının memnuniyetine her zaman değer veren, hasta haklarını koruyan bir kurumdur.

Sultan II. Mahmud’un eşi Bezmialem Valide Sultan’ın kurduğu vakfa ait olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bünyesinde 4 adet hastane barındırmaktadır. Bu hastaneler;

 • Merkez Diş Hastanesi
 • Dragos Hastanesi
 • Fatih Ek Hizmet Binası
 • Eyüp Ek Hizmet Binasıdır.

Telefon İle  Bezmialem Randevu İptali 

Bu hastaneden randevu aldıktan sonra ilk iptal işleminiz Bezmialem’e telefonla ulaşmaktır. Bezmialem’in telefon numarası 0212 453 17 00 şeklinde numarası.. Randevu iptali, yetkili kişiye randevu bilgilerinizi verdikten sonra mümkündür. Ancak güvenlik nedeniyle sizden istenebilir. Cevapladıktan sonra size gelen anketin tarihi dakikalar içinde silinecektir. Yani farklı hastalara açıktır.
Bezmialem randevu alma

Bezmialem Mail ile Randevu İptali

Bezmialem randevusu aldıktan sonra, iptal etmek için posta sistemini kullanmak da bir diğer seçenektir. Bunun için tarih, saat ve tedavi eden doktor bilgilerini info.hastane@bezmialem.edu.tr adresine mail atmanız yeterlidir.

Yetkililer en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve ne yapmanız gerektiğini size söyleyecektir. Daha sonra bunları takip ederek randevuyu iptal edebilirsiniz.

 

Randevu Nasıl İptal Edilir

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir ve önceliği her zaman hasta ve hasta bakımı olmuştur. Bu önceliğe göre hastaların daha iyi hizmet alabilmesi için kabul sistemi oluşturulmuştur. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne muayene olmak isteyenler doktorlarını seçip hatta istedikleri tarih ve saati seçerek randevularını tamamlayabiliyorlar. Randevu alma sürecini yukarıdaki yazımızda anlatmıştık. Herhangi bir nedenle randevunuza gidemezseniz veya daha erken bir tarihte başka bir randevu bulursanız, ikinci randevunuzu iptal etmeniz gerekir.

Bezmialem randevunuzu Bezmialem online randevu sistemine giriş yaparak iptal edebilirsiniz. Bezmialem online randevu alma sistemine https://randevu.bezmialemhastanesi.com/ linkine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. TC-Kimlik ve doğum tarihi butonunu girdikten sonra ekrana gelen güvenlik kodunu giriniz ve giriş butonuna basarak sisteme giriş yapınız. Bezmialem toplantı sayfasının sol tarafında “Görüşmelerim” butonu bulunmaktadır.

Bu sekmede Bezmialem’deki tüm rezervasyonlarınızı bulabilirsiniz. Randevularım butonuna tıkladığınızda almış olduğunuz randevular karşınıza çıkacaktır. Toplantıyı iptal etmek için zaman aralığının altında sağ köşede “Toplantı bilgilerini sil” butonu bulunmaktadır. Bu butona tıklandığında bir uyarı görüntülenecektir. Bu, bir randevuyu iptal etmek için son adımdır. Bu uyarı ekranının sağ tarafında “Randevu kaydını iptal et” ve “İptal” butonları bulunmaktadır.

Bir randevuyu iptal etmek için “Randevuyu iptal et” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede Bezmialem iptal işleminiz başarıyla tamamlanmış olacaktır. Bezmialem randevunuzu online olarak veya telefon hizmetini arayarak iptal edebilirsiniz. Bezmialem randevu iptali için 0212 53 0 53 numaralı telefonu arayarak iptal etmek istediğinizi bildirebilirsiniz. Güvenlik nedeniyle size birkaç soru sorulacak ve doğru cevap vermeniz durumunda Bezmialem randevunuz iptal edilecektir.

Bezmialem Randevu İptali

Bezmialem randevu nasıl alınır?

Bezmialem Hastanesinden randevu iptali anlatırken takipçilerimizin randevu nasıl alırım soruları da gelecektir. Hemen sizler için nasıl randevu alacağınız hakkında kısadece açıklayalım. Bezmialem randevu sistemi için öncellike BURAYA Tıklayın daha sonra TC kimlik numarnaızı , dogum tarihinizi girdikten sonra istediğiniz bölümden randevu oluşturabilirsiniz. Telefon ile daha kolay bir şekilde randevu almak isteyenler içim Randevu Numarası:  0212 453 17 00 Arayarak istediğiniz herhangi bir bölümden uygunluğa göre randevu alabilirsiniz.

Bezmialem muayene ücretli mi?

Randevu alırken aklınıza takılan bir diğer sorulardan birtanesi olan bezmialem hastanedenesinden randevu alırken aklınıza takılan soru şudur emini Bezmialem muayeneleri ücretli midir. Bazı hastanelerde olduğu gibi bazı bölümler ücret mükaveli karşılığında  randevu alarak muayene  olabilirsiniz.  Ve özellikle SGK kaydı olanlar için bir çok bölüm ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.

 Vakıf Üniversitesi Tıp Fakülte​si Hastanesi Misyon ve Vizyon

Misyon 

 • Bilimsel yönden donanımlı, etik değerlere bağlı asistan ve tıp öğrencileri ​yetiştirmek.
 • Sağlık biliminin gelişimine katkıda bulunan öncü bir kuruluş olmak.
 • Alanında öncülük eden ulusal ve uluslar​arası sağlık kuruluşları ile iş birliği içinde hareket etmek.
 • Tarihi misyonumuza uygun şekilde fakir fukara ve garip gurebanın  aynı ölçüde ve kalitede sağlık hizmeti almasını sağlamak.

Vizyon

 • Öncelikle ülkemizde ve diğer gelişmiş ülkelerde tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin tamamında başarılı faaliyetleri ile tanınan ve yüksek bilinirliği ile ön sıralarda tercih edilen bir hastane olmaktır.​
 • Faaliyetleri ile öncü ve ilklere imza atan ve sağlıkta örnek teşkil edecek bir hastane olmaktır.
Bezmialem randevu iptali konumuz burada son bulmaktadır aklınıza takılan soruları yorum atarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir