Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. BluTV Üyelik İptali

BluTV Üyelik İptali

Admin Admin -
568 0
blutv üyelik alma

BluTV Nedir

Blutv üyelik iptali artık kolay bir şekilde iptal edece bileceksiniz. Hangi cihazı kullanıyorsanız yazımızda talimatları okuyarak kolayca iptal edebilirsiniz. önce blutv nedir onu tanıyalım öğrenelim. BluTV, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından biridir. BluTV, birçok farklı türde dizi, film ve belgesel içeriği sunar. Kullanıcılar, BluTV’ye abone olarak bu içeriklere erişebilirler. BluTV, orijinal içerikleri ve yabancı yapımları da içeren geniş bir kütüphaneye sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların favori programlarını izlemelerine olanak tanıyan kişiselleştirilmiş özellikleri de bulunmaktadır.

Blu TV’nin aylık ve yıllık abonelik olmak üzere iki tür aboneliği vardır. 12 aylık yıllık abonelikler sözleşme gerektirmediği için iptal anında iptal ücreti ödemezsiniz. Üyeliğin sona erdirilmesi tamamen yasal bir haktır ve tüm üyelerin hızlı bir şekilde tamamlama imkanına sahip olduğu bir süreç yaratmaktadır.

 

blutv üyelik alma

Turkcell Blu TV üyeliğinin iptali

Faturalı hat sahipleri, operatörlerinin mobil ödemeye açık olması durumunda Blu TV aboneliği başlatabilir. Ancak bazı müşteriler, örneğin kazara veya çocukları başlattığı için bu aboneliği iptal etmek istiyor. Turkcell operatörüne basit bir kısa mesaj göndererek Blu TV aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Mobil ödeme sayesinde bu uygulama akıllı cihazlarda dizi, film ve belgesel izleme imkanı sunuyor. Üyeliğinizi iptal etmek isterseniz blutv IPTAL yazıp 3544’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu kısa mesajdan sonra aboneliğinizin iptal edildiğine dair bir bildirim alacaksınız. Mesajı aldıktan sonra Blu TV aboneliği iptal edilecektir.

Vodafone Blu TV üyeliği iptali

Vodafone operatörünün kullanıcıları, mobil ödeme ile başlayan üyeliği iptal etmekten vazgeçmek istiyor. Genellikle küçük çocuklar tarafından bilinçsizce başlatılan bu abonelik işleminin, cep telefonunu fiilen kullanan kişi tarafından iptal edilmesi talep edilir. Tabii bir de test amaçlı kasıtlı olarak başlatılan Blu-TV abonelikleri var. Memnun kalmayan veya sıfırlama ihtiyacı duymayan kişilerin abonelikten çıkarak Blu TV üyeliklerini SMS ile iptal etmeleri gerekmektedir. Vodafone üyeliğinizi iptal etmek için PAKETİ KOPYA yazıp 8800’e mesaj göndermeniz yeterlidir. 8800’e mesaj gönderip yanına büyük harflerle paketin adını yazdıysanız üyesiniz, üyeliğiniz sona erecektir. üyeliğinizi iptal etmek için bir bildirim aldıktan sonra. Ancak, sonunda bir fatura alacaksınız.

Türk Telekom Blu TV üyeliğinin iptali

Türk Telekom kullanıcıları için Blu TV abonelik işlemi Hesabım – Ödeme Bilgilerim – İptal bölümünden gerçekleşir. Bu adımları adım adım takip ederek cep telefonu hattınızdan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu işlemin ardından üyeliğinizi dilediğiniz zaman yeniden aktif hale getirebilirsiniz.

blutv üyelik iptali

BluTV üyelik iptal etme

Aşama 1: BluTV Hesap Ayarları sayfasına girin.

 

Adım 2: Sayfayı aşağı kaydırın, “Abonelik” başlığı altında görünen “Üyeliğimi iptal et” seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda BluTV’nin üyeliğinizi iptal etmeden önce sizin için önerdiği içerikleri göreceksiniz. Sorun değil, atlayabilirsiniz.

blu tv üyelik iptal etme

Adım 3: “Fikrini mi değiştirdin?” sayfanın sonunda. bölümündeki “Üyeliğimi iptal et” butonuna tıklayın. Adım : BluTV, aboneliği neden iptal etmek istediğinizi bilmek için bir neden seçmenizi isteyecektir. Bunlardan birini seçin ve aşağıdaki “İptal” düğmesine basın.

blutv üyelik silme
Aksi takdirde BluTV hesabınız iptal edilir. Artık Discovery TV programlarına, filmlerine ve platformdaki içeriklere erişemeyeceksiniz. Deneme aboneliğiniz varsa ve iptal ederseniz, hesabınız süre sonuna kadar aktif kalacaktır. Ancak BluTV tarafından size verilen tarihten sonra üyeliğiniz tamamen sonlandırılacaktır.

BluTV üyelik iptali – Apple Kimliği

 1. iPhone veya iPad’inizde Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Üst kısımdaki Apple Kimliği adınıza dokunun.
 3. Açılan sayfadaki Abonelikler bölümüne giriş yapın.
 4. Abone olduğunuz ürünler listesinden BluTV’yi bulun ve seçin.
 5. Ardından “Aboneliği İptal Et” ve sonra “Onayla” butonuna tıklayın.

BluTV hesap iptali tamamlandıktan sonra, hesabınız bir sonraki faturalandırma tarihine kadar aktif kalmaya devam eder.

Apple TV’de iptal etmek için talimatları izleyin

 1. Cihazınızın ana ekranından Ayarlar’a dokunun.
 2. Hesaplar öğesini seçin.
 3. Abonelikler bölümünde Abonelikleri Yönet öğesini seçin.
 4. Abonelikler arasından BluTV‘yi seçin.
 5. Aboneliği İptal Et seçeneğine dokunun.

blutv mobil iptali

iTunes kullanarak bilgisayardan iptal etmek için izlenecek adımlar

 1. iTunes indirin ya da açın, ardından oturumunuzu açın.
 2. Hesabımı Görüntüle öğesini seçin.
 3. Hesap Bilgileri ekranından Ayarlar bölümüne gidin.
 4. Sayfanın alt bölümünde bulunan Aboneliği İptal Et ve sonra Onayla butonuna basın.
 5. Abonelik sayfasında BluTV için Aboneliği İptal Et seçeneğini göremiyorsanız eğer üyeliğiniz iptal edilmiştir. Üyeliğiniz devam eden dönemin sonunda durdurulacaktır.
 Blutv üyelik iptali‘i bir çok cihazda ve mobil hatlar’da nasıl iptal edeceğiniz konusunda aydınlatarak sizlerin kolay bir şekilde iptal edebileceğinizi yazdık umarım anlaşılır şekilde yazıp sizlerin en kolay şekilde iptalini gerçekleştirebilmişsizdir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir